Wątek: Utw
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #13  
Nieprzeczytane 29-10-2008, 18:50
ewikomega's Avatar
ewikomega ewikomega jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: 00-621warszawa
Posty: 6 878
Domyślnie

Witajcie moje miłe Panie.Jestem z Warszawy i moje odczucia pozytywne dot.OUTW na Polnej 7 przekazałam w wątku SENIORALIA 2008R., w których miałam przyjemność uczestniczyć.Na temat lektoratów jęz. obcych nie wypowiadam się, ponieważ nie korzystam, ale przekazuję dane z INFORMATORA : "lektoraty dla słuchaczy UOTW odbywają się w szkole językowej BOKANO, nauka trwa 10 miesięcy, prowadzona jest metodą CALLANA. Koszt 40-50pln, w grupach 13-15 osobowych . Natomiast ja korzystam głównie z zajęć sportowych: gimnastyki w wodzie, Nordic Walking, będę korzystała z turystyki. W listopadzie planowany jest jest wyjazd do PETRYKOZ Z programem Wojciecha Siemiona.Trudno mi cokolwiek złego powiedzieć obecnie na ten konkretny uniwersytet, ponieważ na emeryturze jestem od lipca i jestem nowo upieczonym słuchaczem. Nie miałam problemów z zapisaniem się. Nawiązałam kontakt z UOTW Polna7 internetowo. Zainteresowana jestem tym konkretnym uniwersytetem , ponieważ wykłady, seminaria są o profilu humanistycznym głównie HISTORIA SZTUKI, PSYCHOLOGIA. Już uczestniczyłam w wykładach na Zamku Królewskim, Muzeum Literatury i oczywiście w wykładach w Ośrodku Sportu - Basen Polna 7.
Na razie jestem bardzo zadowolona i przekazuję fotoreportaż w kolażu z dzisiejszych zajęć. Na dzień dzisiejszy polecam.
Ewa
__________________

Większość obrazków i tekstów pochodzi z Internetu
Odpowiedź z Cytowaniem