Wyświetl Pojedyńczy Post
  #24  
Nieprzeczytane 28-09-2011, 15:39
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 614
Domyślnie

Cytat:
wuere`le napisał-http://patrze-i-komentuje.blog.onet.pl/O-poslach-Sejmie-i-Senacie,2,ID410672489,n
Całą twoją propozycję wysłałem do biura Palikota prawnicy to wezmą w obroty sprawa jest złożona bo trzeba przeanalizować wszystkie komisje stałe w parlamencie ale jak każda propozycja musi być przedyskutowana by przygotować ja do dyskusji z konstytucjonalistami.Przywykliśmy ze każdy poseł jest wykładnią prawa we wszystkim a tak nie jest bo widzimy po prawie stanowionym przez tą menażerię w sejmie czy senacie.

Likwidacja senatu i uzyskane z tego tytułu środki powinny pozwolić na zatrudnianie dobrych biur prawnych do pisania ustaw a nie prawników z " bożej łaski " .
Jestem za poprawkami do konstytucji Tak jak jest to w USA po modyfikacji bo prawo stanowione i ma sto czy więcej lat nie musi być tabu.A przy okazji wyborów możemy przecież robić referenda bo koszty tego przedsięwzięcia nie będą wysokie a decyzje te dają pogląd na nasze stanowiska w przedmiotowych sprawach,puki ponad 50 % obywateli RP nie będzie posiadało stałego łącza do internetu bo wtedy to jest prostsza sprawa.

Uważam że w tej całkowitej niemocy Polskiej by coś u nas zrobić to widzę jedno wyjście by wybrać do parlamentu ludzi młodych bo będzie im się coś chciało a nie tych co tylko myślą jak podpisać listę obecności by się dieta należała jak można było zobaczyć w TV Belgijskim też w Niemieckim , Polscy Parlamentarzyści w sobotę rano w parlamencie.