Wyświetl Pojedyńczy Post
  #13  
Nieprzeczytane 02-04-2010, 22:48
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 617
Domyślnie

Kaziu zapominasz o dyskusji na jego temat gdy był nominowany na stanowisko prezesa NBP przez Kaczyńskiego.NBA to wejdź sobie na stronę to przeczytasz jakie są kierunki cenę i nawet listę osób które go ukończyły z polski.,Przecież nie jest tajemnicą kiedy podaje się lata pracy w przedsiębiorstwie.Znam takich obrotnych ludzi którzy nie w jednej radzie nadzorczej pracowali.W najlepszym roku pod względem finansowym pracowałem w dwóch firmach na pełnym etacie.Język obcy zdziwiony jesteś że się nie pytam ,przecież to nie Prezydent że nie zna ,Prezes NBP musi znać,to jak bym pytał czy umie liczyć do dziesięciu.W Parlamencie Europejskim był nabór na staż najlepiej trzy języki oprócz narodowego.Świat się zmienia nawet sprzątaczka Polka zna obcy język .Mnie zazdrość nie zżera że ktoś zarabia powyżej średniej tylko wiem jak się pisze curiculum vitae i co się pyta pracownika jak się go przyjmuje na stanowisko kierownicze w firmie.Pisałem że mało wiemy a dane z Wikipedii to dane dla mas Ty bronisz decyzji które podjęła twoja formacja partyjna ,według mnie nie jest orłem a inni specjaliści od bankowości nie chcieli z tą partią współpracować też mogła być taka sytuacja.A czy spory pomiędzy prezesem NBP a Rządem mają wpływ też na gospodarkę a koszty tego sporu poniesiemy my t.z społeczeństwo Polskie.Odsyłam cię do sprawozdania z posiedzenia RPP
Odpowiedź z Cytowaniem