Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3188  
Nieprzeczytane 11-01-2014, 09:14
hala51 hala51 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: łódzki,Polska
Posty: 577
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ryszard2
Przekażę wam informację z dzisiejszej gazety łódzkiej: "Express Ilustrowany."

Blisko 40% z 3 tysięcy mieszkańców województwa łódzkiego, którzy otrzymali skierowania do sanatoriów na styczeń, odesłało je z powrotem do NFZ. Mogą z nich teraz skorzystać inni pacjenci. Można poprosić o wyjazd nad morze lub w góry, o ile profil leczenia pacjenta jest realizowany w wybranym uzdrowisku - informuje Anna Leder, rzecznik łódzkiego oddziału NFZ.
Zainteresowani skorzystaniem ze zwrotów mogą uzyskać dokładne informacje pod numerem tel: 42/275-40-89 oraz 42/275-40-83.
No, właśnie! Dlatego podoba mi się pomysł KAUCJI. Pojedziesz - kaucję zwracają, nie pojedziesz - kaucji nie zwracają. Mam dwie koleżanki (one dla siebie to przyjaciółki-nierozłączki). Złożyły wnioski z prośbą, żeby razem. NFZ przychylił się do prośby. Dostały skierowanie na list./grudz.do Nałęczowa sanat. Rolnik, ale jedna z nich zrezygnowała, no to i druga odesłała skierowanie. Gdy im powiedziałam, że będą musiały czekać znów od początku, powiedziały, że im tak specjalnie na sanatorium nie zależy. I tacy ludzie wydłużają czas oczekiwania, a jest ich zapewne cała rzesza. Sama słyszałam w przychodni jak facet namawiał swoją znajomą żeby złożyła wniosek do sanatorium, bo tym samym będzie miała tanie wczasy Ot, taka jest rzeczywistość. Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem