Wyświetl Pojedyńczy Post
  #56  
Nieprzeczytane 10-02-2010, 20:00
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Witam Was moje Miłe...ale gwarno, ja dopiero o 18 wróciłam z pracy (rada po lekcjach), zmęczona , ale cała zwarta zabrałam się za faworki i są jako że nie sfotografowałam swoich, bo aparat u córki ..posyłam inne, ale tak wyglądają mojei są bardzo delikatne i rozpyszczają się w ustach...
Oliwko frajda niesamowita , dzięki za ten "Twój" babiniec..slicznie to zrobiłaś...Inko, cieszę sie ,że mam Cię w całej okazałosci Ty Czarny Kruku..Krystynacz-zauważyłąm Twój wpis oczywiście...ale masz rację no nieskomentowałam, ale nie wszystko sie da tak jak by sie chciało..Temat trudny, poważny...i wszystko powiedziałyście w zasadzie...a ja generalnie siebie lubię, aczkolwiek nie raz "wytrzaskam się słowami po pysku"..na opinii otoczenia , owszem zalezy mi, ale zdaję sobie sprawę, że róznie nas widzą i opinie bywają rózne...czy mnie bolą opinie jesli wg mnie niesłuszne? tak..bolą, ale nie popełniam harakiri z tego powodu...znam swoje plusy i minusy....staram się pracowac nad sobą, bo inaczej człowiek się nie rozwija...no, to teraz uciekam pożyć domem....