Wątek: scrabble
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #8  
Nieprzeczytane 20-12-2007, 09:23
Kuleczka Kuleczka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 5
Domyślnie

Alsko!
Kiedy wejdziesz do serwisu i klikniesz scrabble otwiera się sala ze stołami. Na górze jest napis: nowy stół; Trzeba w niego kliknąć i otworzy się stół którego będziesz gospodarzem. Po kliknięciu w napis opcje otwiera się lista opcji gdzie możesz ustalić czas gry, a także czy gra ma być towarzyska (system nie zalicza jej do rankingu) czy rankingowa. Po ustawieniu opcji kliknij "akceptuj" i usiądż przy stole klikając napis zagraj. Teraz możesz zaprosić innych do gry przez przyciśnięcie napisu "zaproś": rozwinie się lista osób będacych na sali. Jesli przy niku nie ma nr stołu to znaczy że ta osoba akurat w tej chwili nie jest na żadnym stole. Na poczatek dobrze jest zapraszać osoby z rankingiem 100 i mniejszym - w większości są to początkujący gracze.Trzeba się nie przejmować że ktoś odmówi zaproszenia - zapraszasz wszystkich którzy mają np. ranking 100 i znajdzie się ktoś chętny do gry. Jak ktoś przyjdzie a już będziesz grał z kimś innym to się nie obrazi - tak jest przyjęte. Oczywiście jak to w sieci, zdarzają się chamy ale gdzie ich nie ma? u nas w klubie - w realu -zapraszamy
Acha, za grę nic się nie płaci w zagraj.pl chyba że chcesz to możesz wykupić kod i on ci daje możliwość zmieniania kanałów rozmów i korzystania z forum - ale moim zdaniem nie warto.
Nie polecam gry z komputerem początkującym graczom gdyż trzeba naprawdę grać bardzo dobrze, żeby mieć szansę na wygraną. Rzeczywiście za program do gry z komputerem trzeba zapłacić jego autorowi - jesli cię to interesuje podam namiary na priv. Ja jednak tego nie polecam, bo gra z zywym człowiekiem jest znacznie ciekawsza i dodatkowo można pogadać w okienku
Jeśli w czymś jeszcze będę mogła pomóc, to prosze pytać, chętnie pomogę.
Serdecznie pozdrawiam i zyczę satysfakcji z gry.

ps.Nie nalezy się przejmować przegranymi - ja kiedy zaczynałam grać, pierwszą partię wygrałam po 3 czy 4 tygodniach. Ale radość jaką wtedy poczułam pamiętam do dziś, choc było to prawie 7 lat temu
Odpowiedź z Cytowaniem