Wyświetl Pojedyńczy Post
  #15  
Nieprzeczytane 09-07-2009, 15:54
Babcia Iwa's Avatar
Babcia Iwa Babcia Iwa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 1 154
Domyślnie Maszka67

Też miałam problem ze swoim jedynakiem ukochanym. Ktoś mi powiedział jak masz miękkie serce to musisz mieć twardą d...pę.Przez pól roku to ja jego nie zauważałam. Do jedzenia było tylko dla mnie kupowane i od razu zjedzone / z lodówki by sobie brał/. Jak mnie zapytał co mam jeść to mu odpowiadałam - co sobie kupisz to będziesz jadł.Piorąc odrzucałam jego rzeczy do kosza na brudy. Byłam "radosna",kupowałam sobie np perfumy lub coś do ubrania i przy nim / nie przed nim/ przymierzałam. Jak po dłuższym czasie powiedział,pochwalił lub zapytał na temat moich nowych zakupów - odpowiadałam - nie twoja sprawa, nikt cię o zdanie nie pyta lub spojrzałam obok niego i wychodziłam bez słowa. Mówie Ci podziałało. Po pół roku mój syn chodzi jak w zegarku. Grzecznie o wszystko pyta, jest uprzejmy./ Nigdy do mnie nie używał wulgaryzmów - ponieważ bardzo dba o swoje zęby/.Kochając nasze dzieci - musimy od nich wymagać i nie wyręczać ich z niczego. Nawet żeby miało się coś zepsuć lub zaśmierdzieć. A maluszek ma matkę a Ty jesteś tylko babcią.
__________________
Nie rób drugiemu co tobie nie miłe.
Odpowiedź z Cytowaniem