Wyświetl Pojedyńczy Post
  #17  
Nieprzeczytane 23-11-2009, 20:33
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie

Cytat:
Napisał wuere'le
Właśnie przed chwilą dałem wyraz swoim marzeniom odnośnie przyszłej polityki w swoim blogu:
http://patrze-i-komentuje.blog.onet.pl/
No, przedstawiłem trochę utopii, ale co mi tam, pomarzyć zawsze można.
Romualdzie ! Czytałem Twoj blog i nie uważam, aby były to marzenia "sciętej głowy". Twoje zdegustowanie niektórymi politykami wynika raczej,moim zdaniem, z Twoich sympatii politycznych. Nie darzysz sympatią przede wszystkim polityków określonej partii i tylko dla pokazania swojej bezstronności wymieniasz nazwiska ich adwersarzy z partii przeciwnej. Jesteś zdegustowany ich wypowiedziami,ale konkretnie nie wymieniasz żadnej ich bulwersującej Cię wypowiedzi. Ja również jestem zdegustowany obecnymi politykami i jeśli będę musiał wybierać, to na zasadzie "nie mam wyboru" i wybiorę "mniejsze zło". Obecnie, dla mnie takim "mniejszym złem" jest DT. Ale,może w ostatniej chwili wyskoczy ktoś "deus ex machina" ? Inteligentny,elokwentny i przystojny polityk.
Jeśli chodzi o marzenia,to czasami mi staje (jak Zychowi) obraz Polski dorównującej pod względem politycznym innym krajom, z kandydaturą Polaka na prezydenta Zjednoczonej Europy,który byłby wymieniany jako jeden z kiczących się poważnie wśród kandydatów z Niemiec, Francji i Anglii. No, co pomarzyć nie można, jeśli taki malutki przeszedł ?