Wyświetl Pojedyńczy Post
  #139808  
Nieprzeczytane 23-04-2021, 16:24
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 640
Domyślnie

Bogusia obejrzałam ,poczytałam opinie ..i jak skończę sterydy pewnie się skuszę bo aplikacja super psikasz mgiełką i gotowe ..lubię takie proste w użyciu..no i płukać nie trzeba...Dziś przeleciałam się z buta do city bo mój dostarczyciel mediów coś problem ma z zaksięgowywaniem wpłat..upomina się o wpłatę z marca ..a u mnie na koncie poooszło a że zlecenie stałe to idzie z automatu.Popatrzyłam na ogródki przydomowe ..tam gdzie zacisze i słonko..kwitną żonkile ,hiacynty,szafirki tulipany w pąkach ...ale szału nie ma wszystko jakby mniejsze ,pokurczone ... Jak u Elika mini żonkile i mini kwiatki..
Podchodzę do dwierek a tam karteluszek ..w dn.19-23.04 biuro nieczynne przepraszamy..no to odwrót i ze złości wstąpiłam do sklepu..i kupiłam dwie śliczne bandamki 1 żółta -cytrynowa.2 czarna ...Zakupiłam cukinię i już w piekarniku siedzą paluszki z cukinii...a skusiło mnie motto ..Pan Bóg stworzył jedzenie a diabeł kucharzy ..
https://www.dietamojapasja.com/2020/...mV3kgJyOIC80uE
Ciekawe jak zbiory Gjotki?? i Włodek teraz zaczipowany jak się dorwie do konwersacji z kosmitami ..to na Seniorka ani nie zajrzy
Odpowiedź z Cytowaniem