Wątek: Prosze o pomoc!
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #15  
Nieprzeczytane 04-03-2009, 17:05
Anna 46's Avatar
Anna 46 Anna 46 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 16
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Też się znęcasz bo od 25 lutego może natknęłaś się na jakiś wpis gdzie się zadaje pytania. Problem z profilem to właśnie na eSenior. Tam należy pytać, a nie umieszczać kolejnego wątku. Potrafiłaś tam wejść (prawidłowe umieszczenie) ale nie skorzystałaś ze 143 wątków (3 dni temu tyle było-dziś chyba ze 150) Bo musiałaś widzieć tematy. Ale wygodniej mieć na swoje pytanie osobny jakby "prywatny" wątek a z następnym pytaniem znowu założyć kolejny. To zachęci pozostałych do podobnej praktyki. Dziś się można pogubić a co będzie jak urośnie do 1000? Admi nie może tego "scalić" bo wtedy mój post zmieni numer i sam będę miał kłopot to znaleźć.

Postanowiłem nie odpowiadać na takie nowe "prywatne"-dobrze jakby to robili też inni. Które z ok. 150 wątków są "czynne" to poznasz gdzie były ostatnie świeże wpisy. Chyba że wątek wyjątkowo tematycznie pasuje-wtedy użyj właściwego. Te chodliwe 2 watki mają ostatnie wpisy 28 luty.

Zaleta pisania tam jest że nawet jak tydzień nie masz odpowiedzi to w końcu tam zajrzę. Ja i wielu innych. Stefan, Gerhatek, Chaliniak najczęściej tam się udzielają, ale lista takich jest długa-nie sposób wszystkich wymienić.

Jak nikt nie zauważy nowego wątku i nie odpowie zadowalając, to spadnie to na dalekie strony gdzie się praktycznie nie zagląda. A po 60 dniach spadnie do archiwum. Co wtedy zrobisz, może następny wątek z tym samym pytaniem? Aż do skutku?
Oj przepraszam za klopoty jakie ciagle sprawiam, ale naprawde gubie sie w tym wszystkim. Poprawie sie przyzekam!
Odpowiedź z Cytowaniem