Wyświetl Pojedyńczy Post
  #10050  
Nieprzeczytane 06-11-2017, 09:08
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Hej!W pełni zgadzam się ze Stefanem i Danusią!Ja też nie mącę!!A,że piszę co mi do głowy przyjdzie to druga sprawa.Fajnie edward kiedyś napisał,że to kółko wzajemniej adoracji!Może trzeba zacząć składać sobie tylko miłego dnia i dobrej nocy??wtedy nikt nie opśmiewał by się?
Juz w zasadzie nie piszemy tu o zyciu samotnych seniorów,o sprawach dnia codziennego,o zainteresowaniach swoich bo boimy się? Żebyscie weszli na facebooka na portal opiekunek w DE-tam dopiero są dyskusje i problemy!!Kiedyś podeślę link ale jakiejs mądrej wypowiedzi bo na głupoty to szkoda czasu!!
Teraz co się tyczy mojej pracy tutaj to decyzję podjęlam-zostaje u dziadka!Nie zmienię mojej sąsiadki bo nie chcę stracić przyjaciółki!A nóż nam nie wyjdzie współpraca?O Boze nie miałam pisać-dziadek o Niemcu tylko dr.bo już byłąm na fali krytyki!!Przepraszam! Mało tego-planuję zostać u Niemca od 15 grudnia do 15 marca bo nienawidzę jezdzić zimą.Będe mieć ze sobą tylko tablet. A jak wrócę i zarobie legalną kasiorę to wreszcie na hura zrobię ten remont wiosną!to na tyle samotnice i samotni!Pa!!
Odpowiedź z Cytowaniem