Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2060  
Nieprzeczytane 16-06-2013, 18:14
gratka's Avatar
gratka gratka jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: wioska
Posty: 16 030
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Taaaa, ateiści to tchórze chowający się za innymi i szczekający jak podwórkowe małe burki. Ale kto by się tam Burkiem przejmował. Burek, tylko szczeka, ale jak się tupnie to ucieka i ujada dalej zza rogu. Ujadanie jest w naturze Burka. Na nic więcej go nie stać. Pała nienawiścią do wszystkich, bo sam brzydki, obleśny, wszyscy go kopią a on się inaczej jak szczekaniem odgryźć nie może.
Szkoda mi Burków, bo to też stworzenia Boże. Bóg posłał Burki na ziemię, żeby był odnośnik dla innych, co jest brzydkie, głupie i beznadziejne.
Burki oglądają TV, Burki czytają kolorowe pisma. Burki leczą swoje kompleksy lekturą ateistyczną, a jak się nauczą jakiegoś nowego słówka, to muszą go gdzieś wpisać w internecie. Kompleks Burka jest nieuleczalny, z poziomu Burka świat wygląda inaczej. Marna to perspektywa.
Jak Burek sobie wybierze wroga, to Burek do upadłego ujada, aż zachrypnie, aż mu gałki oczne krwią zajdą. Burek wytrwały jest w swojej głupocie. Burki lubią towarzystwo innych Burków, choć zwykle albo ujadają albo kopulują z drugim Burkiem - płeć obojętna. Ale gdyby nie było na świecie Burków, to wszyscy byliby piękni, zdrowi i bogaci i nie wiedzieliby, dlaczego są szczęśliwi. A jak się zobaczy takiego Burka, to jest się z czego cieszyć i dziękować Bogu za to, że nas takimi nie stworzył.
Nie uważam się za ateistkę, ale mnie jako czlowieka ten tekst zabolał.W imię szacunku wzajemnego i równouprawnienia wypada stanąć do walki i oddać cios.Wybieram tę samą broń. Po prostu kopiuję tekst z kalumniami i wszędzie tam, gdzie Jaroslaw wstawiał ateista - ja wstawię katolik. Nic więcej.:
""Taaaa, katolicy to tchórze chowający się za innymi i szczekający jak podwórkowe małe burki. Ale kto by się tam Burkiem przejmował. Burek, tylko szczeka, ale jak się tupnie to ucieka i ujada dalej zza rogu. Ujadanie jest w naturze Burka. Na nic więcej go nie stać. Pała nienawiścią do wszystkich, bo sam brzydki, obleśny, wszyscy go kopią a on się inaczej jak szczekaniem odgryźć nie może.
Szkoda mi Burków, bo to też stworzenia Boże. Bóg posłał Burki na ziemię, żeby był odnośnik dla innych, co jest brzydkie, głupie i beznadziejne.
Burki oglądają TV, Burki czytają kolorowe pisma. Burki leczą swoje kompleksy lekturą katolicką , a jak się nauczą jakiegoś nowego słówka, to muszą go gdzieś wpisać w internecie. Kompleks Burka jest nieuleczalny, z poziomu Burka świat wygląda inaczej. Marna to perspektywa.
Jak Burek sobie wybierze wroga, to Burek do upadłego ujada, aż zachrypnie, aż mu gałki oczne krwią zajdą. Burek wytrwały jest w swojej głupocie. Burki lubią towarzystwo innych Burków, choć zwykle albo ujadają albo kopulują z drugim Burkiem - płeć obojętna. Ale gdyby nie było na świecie Burków, to wszyscy byliby piękni, zdrowi i bogaci i nie wiedzieliby, dlaczego są szczęśliwi. A jak się zobaczy takiego Burka, to jest się z czego cieszyć i dziękować Bogu za to, że nas takimi nie stworzył."

Koniec cytatu.

I jak to brzmi? Sakramencka głupota, wstręne szczekanie wściekłego Burka. Wybaczcie, to nie jest mój punkt widzenia.
Zrobiłam to, aby wykazać jazdę bez kierownicy naszego katolickiego kolegi.
Katolików przepraszam. Nie dzielę ludzi na katolików i ateistów, nie myślę tak o katolikach, ani o ateistach, nie uogólniam.
__________________
Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić....
Odpowiedź z Cytowaniem