Wątek: Narkotyki
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #16  
Nieprzeczytane 09-05-2009, 08:26
leluri's Avatar
leluri leluri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 859
Domyślnie

Cytat:
Napisał weroni
Tak Was czytam i....podziwiam, za tyle ironii,kpin i znieczulicy.
Też jestem seniorką,niezbyt jeszcze starą bo właśnie dziś skończyłam 57 ale już emerytka.Czytam dużo for,ale nigdzie nie widzę tyle wrogości co tu.To przychodzi chyba z wiekiem,przykre.
Weroni, nie oceniaj tak surowo. jest na tym forum bardzo duzo sympatycznych osób. po kilku miesięcznym pobycie, a to dla mnie bardzo duzo, nadal uczestniczę w miare możliwości czasowych w życiu seniora. uważam je za jedno z lepszych. wszędzie są niesnaski, różnice zdań.
na obronę powiem,że wielokrotnie forum było miejscem , nie wiem jak to określić "eksperymentów" osób złośliwych, naciągaczy różnego rodzaju, stąd też ostrożność i jak odebrałaś "wrogość".
Alsko, temat narkotyków jest naszej grupie wiekowej raczej mało znany, "żelazna kurtyna" miała swoje zalety- ograniczony dostęp do środków halucynogennych. w czasach młodości "durnej i chmurnej" poznałam hippisów- kilku z nich wąchało butapren, bo jak napisałaś "cygan dla towarzystwa dał się powiesić".
Rację ma Wierna Eliza to wyraz buntu wobec otaczajacej rzeczywistości, buntu z którym nie można sobie poradzić, a który prowadzi do autodestrukcji.
Droga Weroniko myślę,że trzeba jak najszybciej przeprowadzic badania, oczywiście w tajemnicy i podjąć działania ratownicze,
a może to nie to
trzymam kciuki i serdecznie pozdrawiam
P.s czy bardzo sie "wymądrzyłam"?

Ostatnio edytowane przez leluri : 09-05-2009 o 09:06.
Odpowiedź z Cytowaniem