Wyświetl Pojedyńczy Post
  #31  
Nieprzeczytane 30-04-2010, 23:46
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Cytat:
Napisał artfilka
napisał w odpowiedzi do kobiety.
Cytat:
Widać łeb myty w pisuarze.
Granicę mojej tolerancji przekroczył.
Ciekawam czy u innych kobiet też
Cytat:
Napisał Anielka
Oczywiscie ,ze przekroczył i to nie po raz pierwszy,ale ja juz nie zwracam uwagi.Bo jak się człowiekowi w miarę kuturalnemu /hihihi/zwróci uwagę raz i nie zroumie,to sobie mysle,moze niezbyt jasno sie wyrażam,a do tego TWA za nim staje.Ale jak się to zdarza po raz którys z rzędu ,to sobie odpuszczam.No bo cóZ mozesz mowic,a taki Ci mowi,ze nic się nie dzieje,jeszcze Tobie dowali,a paniusie z TWA Cię oplują.Więc po co Ci to.Należy człowieka omijać i juz .Ja go nie widze,dokad ,ktos nie zacuytuje jedo wypowiedzi,dla mnie nie istnieje.I niech tak zostanie.

jeśli nie po raz pierwszy i nikt go jeszcze mietą nie zdzielił? siwa głowa i pojąć nie może? może wtedy dotrze do niego
Dziwi mnie jednak, że jeszcze po tych incydentach inne kobiety popierają go w jego poczynaniach
ale jeśli tak się dzieje to dla nich dopuszczalne jest aby zwracać się do nich w takim tonie.

Post Tadeusza został skasowany ale moim zdaniem to jest metoda zamiecenia pod dywan sprawy i jest czysto. Czego to Tadeusza uczy? że ktoś sprzątnie za niego to g?
ukryje chamstwo?
__________________

Ostatnio edytowane przez Arti : 01-05-2010 o 00:27.
Odpowiedź z Cytowaniem