Wyświetl Pojedyńczy Post
  #20732  
Nieprzeczytane 08-02-2023, 21:59
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 735
Domyślnie

Bachorku, Twój problem delikatnej natury. Lubisz spędzać czas z rodziną, a przyjemnie jest robić to przy stole. Może synowa wydawałaby Ci dyspozycje, co trzeba przygotować do obiadu, a po powrocie z pracy wykończyłaby i doprawiła. Posiłek byłby wtedy wcześniej i mógłbyś jeść razem z młodymi.
Przyjrzałam się propozycjom zup, które podałeś wczoraj. Na oko wydają się smaczne i takie raczej dla leniwych. Nabrałam smaku na paprykową, bo takiej nigdy nie jadłam. Jutro idę na zakupy i jeśli dostanę mięsistą żółtą paprykę, to ugotuję.
Krybo, teść podjął słuszną decyzję. W poniedziałek byłam na pogrzebie koleżanki, której w listopadzie amputowano nogę. Wcześniej miała jakieś zatory i co pewien czas przechodziła zabieg udrażniania żył, a ponieważ ostatnio źle się czuła, więc nie zgłosiła się do szpitala. Potem było za późno, najpierw amputowano pod kolanem, potem wyżej, wdało się zakażenie gronkowcem czy może sepsa - nie wiem, i już nie było ratunku.
Początkowo będzie Wam trudno, ale, jak pisze Bachorek, teść stopniowo odzyska sprawność.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem