Wyświetl Pojedyńczy Post
  #982  
Nieprzeczytane 30-11-2017, 19:46
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 808
Domyślnie

♥ ♥ ♥ ♥


Witam Was wieczorową porą w ostatni dzień miesiąca Listopad.
Cały dzień przeleżałam w łóżku, dopiero wieczorem
wstałam na cieplutką herbatkę.
Kasandra ♥- , życzę Ci żebyś tego wirusa wyleczyła
jakoś znośnie to przechodziła bo jeśli chodzi o mnie to już mija tydzień i mnie nie opuszcza. Zawsze tak mam i ciężko do zdrowia dochodzę, dlatego chciałam się zaszczepić by przechodzić łagodniej, ale też z wiadomych względów tego nie zrobiłam. Sąsiadka się szczepiła przeciw grypie i też przechodzi podobnie jak ja. Dzisiaj Honorki jeszcze nie było, może miała dzień ważnymi sprawami zajęty.
Ninka ♥- już nas odwiedziłaś z dobrą wiadomością. Jak pójdziesz do Szpitala to pomogą Ci na Twoje oczy , usuną ten uporczywy światłowstręt i będzie dobrze .
Też piszę dużymi literami , żebyś przeczytała, Trzymam kciuki Ninko niech jak najszybciej Ci pomogą. Alodia ♥-, Irenko znowu byłaś na Bzowej prowadząc
Warsztaty robótkowe z Senioromi podziwiam Cię bo jeszcze swoje umiejętności przekazujesz dla innych. Wietrzyk ♥-, sukienka bardzo ładna, odpowiednia
na Twoją sylwetkę. Tamtą co wcześniej kupiłaś też widziałam w BonPrix bo też zamawiam sobie różne rzeczy przez Tą wysyłkę z łodzi już od wielu lat.
Dzisiaj są Andrzejki, data 3o- Listopad dla mnie to data śmierci mojej mamusi.
Zosiu ♥-uważaj na siebie bo wiesz jak cierpią nasze serduszka jak zachorujemy.
Z lekami musimy wtedy tym bardziej szczególnie uważać . Dbaj o siebie.
Moja córka z wnuczką Malwiną pojechały do Cieplic tam nocują w Pawilon Edward mają tam bazę. Wnusia moja została zaproszona na występ do Jeleniej Góry, gdzie będzie śpiewać na Występie " Zaczarowane Święta " będzie tam m/innymi występować z zespołem "Bajm" śpiewać kolędy, a pobyt mają opłacony od 30.11 do .04.12.2017r. sponsoruje im to Firma Tauron, która zajmuje się tymi występami. Hotel w Cieplicach , gdzie nocują jest bardzo drogi, pobyt 1osoby kosztuje 170zł /osobę. Występ będzie w Jeleniej Górze będą tam przewożone Autokarem z Cieplic do Jeleniej Góry i przywozone z powrotem.
Zapraszam Was na wieczorową cieplutką herbatkę.
Pozdrawiam wszystkich , miłego wieczoru.


Ostatnio edytowane przez basia2002 : 30-11-2017 o 20:06.