Wyświetl Pojedyńczy Post
  #45  
Nieprzeczytane 11-02-2013, 23:17
~gość: Artur Smotryś's Avatar
~gość: Artur Smotryś
 
Posty: n/a
Domyślnie

Witajcie,

a ja powiem, że każdy kto mówi o bezstresowym wychowaniu boi się wychylić przed szereg, bo co powiedzą inni o mnie. Ja oprócz normalnego wychowania (jak była taka potrzeba to i lanie porządne zebrałem) ale miałem też dużo rozmów, wyrosłem i jakoś daję sobie radę w życiu, a bezstresowe wychowanie według mnie (popieram też osoby, które piszą że bezstresowe wychowanie jest od rodziców, którzy sami nie bardzo wiedzą co zrobić) jest bezsensu, dla przykładu wystarczy zobaczyć na portalach co się dzieje, jak dzieci i młodzież "schodzą na psy" co się dzieje z chłopcami / młodzieżą stają się zniewieściali, robią sweet fotki, fotki z dzióbkami, malują włosy, chodzą przesadnie dużo na solarkę.

A może tak zmienić wychowanie na edukacyjne, może skoro tak dzieci i młodzież (zresztą jak My sami) pędzi za pieniędzmi, wykorzystajmy to i poprzez edukacje finansową łagodźmy ich zachowanie i delikatnie pokazujmy że nie każde zachowanie jest przez nas akceptowalne. A po złym zachowaniu są konsekwencje finansowe.

Co wy na to?

Na pewno dużo rozmów, jest potrzebnych.
Odpowiedź z Cytowaniem