Wyświetl Pojedyńczy Post
  #11884  
Nieprzeczytane 27-01-2012, 10:19
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Irenko tak jak napisałaś tak było, ja nie mogłam zrobić obrazka przy pomocy tutoriala, ponieważ nie umiałam, najprościej było kopiuj wklej.
Aby przerobić tutorial to nie takie proste, że robi się co jest napisane, to co napisane trzeba wiedzieć co to znaczy.
Tutoriale są trudne,ale trzeba je robić , bo jak inaczej,ąle każdy początkujący tak myśli, najlepiej po swojemu, co po swojemu, nic po swojemu od tego pobiera się nauki bo jak inaczej.
Nie mogę jeszcze wykonać innych porad, nie za bardzo je rozumiem, brak w nich języka polskiego, trzeba też czasu , więc tylko w PSP, co nadal trzeba poznawać, jest zawsze coś nowego.
Podziwiałam Cię, że potrafiłaś podane tutoriale wykonać, fakt byłaś pierwsza, początkujący nie wie jak to jest z grafiką, myśli i pisze po swojemu.
Trzeba znać narzędzia programu by ruszyć z miejsca, przerobić wiele tutoriali, jeszcze w tutorialach odkrywam wiele możliwości, wszystko wykonuje się narzędziami programu, pomocne pluginy, ale pluginy to też tak jak mniejsze programy, trzeba umieć się nimi posługiwać.
Po za tym fakt można robić tylko kopiuj wklej i może to wystarczyć, jak kto woli i potrafi.
Miłego dnia życzę.
__________________