Wyświetl Pojedyńczy Post
  #26  
Nieprzeczytane 05-05-2007, 21:13
yogi yogi jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 4
Domyślnie

Witam

Choc od dawna jestem uzytkownikiem forum, to moja pierwsza wypowiedz. Sprowokowany przez niektorych czytelnikow chcialbym sie odnies zarowno do samego artykułu jak i do komentarzy napisanych pod nim. Autorka nie wyraża swojej opinii na temat, tylko cytuje pewne amerykanskie czasopismo. Uwagi ze nie warto cytowac nam amerykanskich czasopism sa moim zdaniem nietrafione, a juz nazywanie mieszkancow USA idiotami jest co najmniej nie na miejscu. Prosze sobie poczytac roznego rodzaju "krajowe" czasopisma (Sukecesy i Porazki, z Zycia Wziete, itp itd) Czy to oznacza ze jestesmy krajem idiotow i debili - nie sadze. Jezeli kogos nie dotyczy problem poruszany w artykule to moze zajac jakies stanowisko, podobnie jak ktos kogo taka opinia nie dotyczy - mysle ze jest to jedna z przewag internetu nad tradycyjnymi mediami. Wypowiedzi typu czorta sa po prostu niegrzeczne i niestety nic nie wnosza do dyskusji. Jezeli ktos ma cos do powiedzenia mi osobiscie prosze pamietac, ze sa wiadomosci prywatne, a publiczne forum niech sluzy do wyrazania opinii a nie osobistych wycieczek, chyba ze chcemy zeby Cafe Senior dorownalo poziomowi innych niektorych portali i for internetowych.

PS. Watek dla wszystkich zestresowanych: http://www.klub.senior.pl/roznosci/t...mutno-591.html



Z pozdrowieniami
Odpowiedź z Cytowaniem