Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2  
Nieprzeczytane 22-02-2013, 12:03
Paula's Avatar
Paula Paula jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Pomorskie - P. Gdańsk
Posty: 22 263
Domyślnie

Cytat:
Napisał edyp
Powiedzcie mi moi drodzy czy nosicie jeszcze zegarki? Co raz więcej widzę ludzi wśród młodzieży która porzuca zegarki na rzecz telefonów komórkowych i to jest takie trochę smutne, ja wciąż posiadam zegarek mojego ojca, który pewnie kiedyś przekażę moim dzieciom. Czy macie jeszcze takie pamiątki w domu? I czy nosicie zegarki? Jak tak to jakie macie w swojej kolekcji?

Hm...zegarek kiedyś nierozłączny a dziś gdzie się nie obejrzysz elektroniczny zegar a to w autobusie na pasku informacyjnym, w mieście - na rogu budynku jako informator pogodowy + zegar, w komputerze, w komórce jak sam piszesz, w samochodzie....itd. sama korzystam z komórki, lub myk spojrzę na wieżę zegarową w mieście czy to dworcową, czy na Ratuszu.......nie znaczy to jednak, że nie mam sentymentu do zegarków z prawdziwego zdarzenia i jak pięknie piszesz - masz zegarek po ojcu.
Ja mam kilka zegarków w domu, nawet jeszcze w oryginalnych pudełkach ( prezenty) i kilka starych jeszcze w dobrym stanie bo to moje wspomnienia z młodych lat. W jadalni - kuchenny zegar- koniecznie.
Nie potrafię wyrzucić zegarka ( na rękę) dlatego mają swoje miejsce w moim domu.
Pozdrawiam i życzę kontynuowania ciekawego tematu.........
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Odpowiedź z Cytowaniem