Wyświetl Pojedyńczy Post
  #19  
Nieprzeczytane 03-04-2009, 16:54
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Temat "Jak dobrze..." to ciekawy temat bez wątpienia, tylko nie wiem czemu tym zagadnieniem w stosunku do kobiet, w tv zajmują się faceci kochający inaczej. To chyba kobiety wiedzą lepiej jak powinny wyglądać i to one powinny w takich programach prym wodzić.Obleśnie wygląda, jak tacy goście poklepują kobiety, macają ich piersi i brzuchy, to po prostu wstrętne, sam widok tego zniechęca do kobiet biorących w tym udział.Dziwi też fakt udziału pań w takich idiotycznych programach.
Co zniewieściały facet może o tym wiedzieć, nawet, jeśli więcej w nim estrogenów jak testosteronu, ale to facet z męskim przyrodzeniem i tyle.
Dla faceta jest ważny ogólny widok kobiety i jej psyche, szczegóły są może mniej istotne, to mówię ja facet.
Żeby było jasne, każda kobieta, według mnie, powinna wyglądać pięknie i dbać o swój wygląd, czy ma 20, czy 80+, to bez znaczenia. Każda jest ładna, nawet ta, której pozornie natura poskąpiła urody. Znane powiedzenie mówi:każda potwora ma swego adoratora, co oznacza, że nie ma kobiet brzydkich, są jedynie zaniedbane.
Wracając do w/w programu, niech Waszą urodą panie zajmą się panie, a nie zniewieściali faceci, przeciwko którym generalnie nic nie mam.
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem