Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3088  
Nieprzeczytane 10-12-2010, 22:01
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Margo ślicznie ta gwiazda na choince migoce. Przypomina , że coraz bliżej święta. Zima nawet seksowna i ociepla zamiast ziębić. Jak zwykle kolorami oko ubawisz, humor polepszysz. A do lata coś cię pcha, do ruchu, do ciepła. Wędruję tam z tobą z wielką przyjemnością. Gagako, ponieważ jestem przekonana co do prawdziwości moich słów o twoim talencie( czego dowód mamy dzisiaj) to głowę mogę pod topór wpychać. Inko-ni robisz po swojemu, jak umiesz, ale dlatego masz niepowtarzalne prace. One są twoje i ciesz się, że potrafisz zrodzone w głowie pomysły przenieść na pulpit i nam pokazać. Alicjo211046 świetne połączenie maski i romantycznego krajobrazu. A życzenia daj do druku.Sporo na nich zarobisz. Tar-ninko masz to co ja. Nie chce mi się świąt, udaję, że się interesuję zakupami, sprzątaniem itd. A tę pracę to już mam nie tylko w komputerze, ale i na płycie ( w razie gdyby kompcio się zepsuł) i wczoraj wszystkie podarunki od was sobie oglądałam. Tyle szczęścia mi dajecie. Jesteście super. Zula jesteś rewelacyjna. Słodki, pełen lekkiej zadumy obrazeczek. Jest w nim spokój i zachwyt nad urodą zimowych dni. Brawo. Kris udziubdziałam to pieszczotliwe stwierdzenie jak mniemam, a normalnie znaczy stworzyłam. Każdy element w tych pracach ważny, każdy ma swoją wymowę. Choćby te kreski na tle oddają cienie rzucane na śnieg przez przedmioty wieczorową porą. Białe płatki lecą tylko w miejscu gdzie zasłona się odchyliła i ani o milimetr nie przekraczają granicy. Z niecierpliwością czekam na dalsze dziubdzianie.Nektarynko kot doskonały. Ło, matko jaki on piękny w tych choinkach. Ha, też bym sobie tak posiedziała jak ta dama. Luksusowo i wdzięcznie. Dobrze, że chociaż sobie popatrzę na suknie balową.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.