Wyświetl Pojedyńczy Post
  #15  
Nieprzeczytane 15-11-2008, 14:37
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

"Wożąc Pannę Daisy" ,"Szepty i Krzyki","Zielone smażone pomidory"Jak ty kobieto przy takiej ignorancji możesz napisać tę prace nie wiem .....
  • Niewinność, reż. Paul Cox (miłość dwojga starych ludzi)
  • Prawdziwa historia, reż. Roger Donaldson (stary człowiek konstruujący motocykl)
  • Dom niespokojnej starości, reż. Pascal Thomas (starsza pani – detektyw)
  • Dziadek i ja, reż. M. Night Shyamalan (autorytet i przyjaźń starego dziadka)
  • Stary człowiek i morze, reż. Jud Taylor (stary rybak nie godzący się ze swoją starością)
  • Bez przebaczenia, reż. Clint Eastwood (stary ale ciągle najlepszy rewolwerowiec)
  • Wcześnie urodzony, reż. Krzysztof Gruber (starość samotnego ojca)
  • Bardzo starzy oboje, reż. Jan Rybkowski (wspomnienia starych małżonków)
  • Prognoza pogody, reż. Antoni Krauze (ucieczka pensjonariuszy z domu starców, ucieczka przed śmiercią)
  • Kobieta z prowincji, reż. Andrzej Barański (stara kobieta z niełatwymi latami przeszłości)
  • wystarczy wpisać w Google -no ale jak się ogląda wyłącznie repertuar multipleksów trudno....polecam szczególnie "Pan Ibrahim..." o przyjaźni starego muzułmanina z żydowskim chłopcem wszystko tam jest od marginalizacji po autoryteyt.jak ci się udalo dobrnąć do konca studiów kulturoznawczych pozostaje dla mnie głęboką tajemnicą
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem