Wyświetl Pojedyńczy Post
  #24  
Nieprzeczytane 28-03-2007, 11:18
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech

Cytat:
Napisał nika
Załącznik 469Basiu, miła -przy wzroście 158 ważę 85 kg po zimie, w sezonie wiosenno-letnim -80-82 i tez czuję się seksowna,zadbana, pociagajaca/czego mam dowody/ale jak wychodzę latem na plażę w Bibione/patrz mój blog/ to czuję się niesfojo..i kropka.Jak to mówi stare porzekadło- piersi do brzucha, brzuch do ...a ona do kolan?! O, cholera jasna! a to paskuda!!
Niko, to zacznij czuć się "swojo"!!!!!! Moja koleżanka kupuje sobie ładne stroje plażowe w okresie wakacyjnym /ona jeszcze pracuje ma 52 lata/ spędza urlop w kurortach i paraduje po płaży w tych swoich cudeńkach z podniesioną głową. Po operacji przeczytałam poradnik dla amazonek napisany oczywiście przez faceta. Pisał w nim, że amazonki powinny chodzic w luźnych bluzkach o niewielkim dekolcie, w domu robić wszystko żeby nikt ich nie zobaczył bez protezki. Powiedziałam sobie "chrzanię dziada" /nie ma we mnie ani krzty damy/ i ubieram się tak jak przed operacją. Noszę bluzki przylegające do ciała z dużym dekoltem, bluzki na ramiączkach i już. Czuję się "swojo".
Odpowiedź z Cytowaniem