Wyświetl Pojedyńczy Post
  #168187  
Nieprzeczytane 19-04-2019, 17:22
ramzes101's Avatar
ramzes101 ramzes101 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: łódzkie
Posty: 2 568
Domyślnie

Witam koleżanki i młodszego kolegę.Dzisiaj tyle wpisów, że spamiętać nie można co która pani pisała. Podobnie było z tym "ja nic nie muszę", czego Małgosia rzeczywiście nie pisała.
Wiersz zaprezentowany przez Krychę zakłamuje rzeczywistość.Treść odzwierciedla powiedzenie"za Gierka było lepiej".Lepiej? Gierek zlikwidował strzechy, pobudował przy głównych drogach zajazdy, podniósł tzw. konsumpcję. I powoli wszystko się posypało. Zresztą nie znam wielu "narzekaczy" na rzeczywistość. Autorka przedstawia przeszłość jako "złoty wiek".Złoty wiek, ale nie było papieru toaletowego. A ludzie? Przy ogólnej biedzie gryźli się o kawałek schabu.
Cieszę się, że dożyłem takiej Polski. Nie będę rozwijał tematów politycznych, bo to nie ten wątek, powiem tylko, że też należę do TVN - owców.
Świat był piękny, bo byliśmy młodzi. Gdzie te prywatki? Ktoś wymyślił "domówki", brrr. Ale np. to gosine "nara" podoba mi się, hej, Gosia, pozdro!
Ok, idę sobie poleżeć, panie do pucowania, gotowania i narzekania "I kto to teraz zje..."
__________________
JanuszJanuszJanusz
Odpowiedź z Cytowaniem