Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1  
Nieprzeczytane 17-03-2010, 19:35
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
OK Nasze seriale, plotkujmy, dyskutujmy, bawmy się


Kobiety w naszym wieku, muszą sobie jakoś urozmaicać czas.Telewizja, a zwłaszcza TVN emituje dość dobre seriale, ale podobno oglądanie takiego kina jest lekkim obciachem.
Ja ileś lat temu obejrzałam sławetną "Dynastię", która wyleczyła mnie z tego typu kina na długie lata.
Ostatnio coś mnie tknęło (może za dużo wolnego czasu), zaczęłam kibicować "Majce" i na Wspólnej".
"Klub Szalonych Dziewic", jest to serial przybliżający nam życie współczesnej młodej kobiety i jej wybory.
Spodobał mi się, ponieważ mam dwie córy w tym właśnie wieku. Ich życie jest lekko zbliżone do opowiadanych historii.
Wczoraj w serialu "Na Wspólnej" był wątek, kiedy mąż nagle po kryjomu całuje się z ledwo poznaną, przez jego żonę znajomą, którą zaprosiła na kawę. Dzieci tych kobiet bardzo się polubiły w przedszkolu. Widząc co się dzieje, lekko zdrętwiałam.
Romans jak nic, o którym oczywiście żona nie ma zielonego pojęcia.
Jestem podminowana, co będzie dalej, bo takie historie zdarzają się bardzo często w życiu realnym.
Zachęcam do dyskusji, pisania własnego scenariusza, co może dalej się zdarzyć?
Może na tym wątku wylejemy swoje emocje, podzielimy się przeżyciami związanymi z oglądanym odcinkiem i napiszemy następny odcinek. Któż to wie co z tego może wyniknąć.

Ja zaczynam:
Otóż bardzo mi się podoba aktorka, kreująca bohaterkę Majki. Delikatna, taktowana, ladna i bardzo zakochana. Mieli jechać do Florencji, ale złe języki popsuły wszystko, jak to w życiu bywa.
Czy Majka da się przekonać do szczerości ukochanego?

Piszmy, bawmy się drogie senioritki.
Odpowiedź z Cytowaniem