Wyświetl Pojedyńczy Post
  #14  
Nieprzeczytane 24-04-2008, 00:51
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pani Slowikowa
moim zdaniem jej poezja jest bardzo dobra... a ze sentymentalna to juz inna para kaloszy.. Ktos moze nie lubic.. Ale czy ja wiem wlasciwie kazda poezja polega na dotknieciu naszych " sentymentow" Po to jest..Tylko ze kazdy jest wrazliwy na cos innego.. Jej styl przypomina mi Konopnicka troche..
Ckliwosci mozna nie lubic ale w dobrym wydaniu dziala na wyobraznie dzieci np.. A odwrotnoscia ckliwosci jest cynizm..
Ale to co chcialam wam powiedziec o tej dziewczynie , to to ze ja wstydze sie ze ja tak moich dzieci nie wychowalam jak ja wychowali jej rodzice.. Ona jest tylko o rok starsza od mojej corki..
Malgosiu ja wiedzialam ze tak bedzie twoja reakcja.. Wiem doskonale o co ci chodzi.. Ty nie lubisz wylewnosci ani zadnych teatrow ...czyli wywalania bebechow intymnosci na swiatlo dzienne.. Po czesci zgadzam sie z toba w tym.. Dlatego troche niesmialo tez mowie o tej wierze w Boga... Bo co tu jest do gadania... Jest i juz.. Nie ma co udowadniac... ani wyluszczac..
Tez nie cierpie tych "teatrow" w Kosciele.. brrrr
Asiu napisalam ,że to bardzo wrażliwa dziewczyna .Nie pisalam nic na temat jej wiary -po prostu nie podobaja mi się te wiersze za bardzo i tyle ...ponieważ umiescilaś to pt.literatura narodowa ...wydalo mi się ze tytuł wątku jest trochę ponad miarę tej literatury...co nie znaczy ,że nie uważam,tego za literaturę -tylko,ze to nie jest moja literatura ...wyrazam absolutnie prywatny swoj poglad ,podobnie jak ty.
A nawiasem mówiąc gdybym trafila na takie dziecko w swojej klasie staralabymn się chronić ,namawiac do pisania i wysylac gdzie się da te wiersze ..mimo ,ze osobiście nie jest to poezja ktora kocham...i nie ma to nic wspolnego z cynizmem.
Ja nie lubię wywalania bebechow fakt ..co nie znaczy ,że nie lubię szczerych i intymnych rozmow ...ale to temat na inny temat
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem