Wątek: bóle brzucha
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #38  
Nieprzeczytane 27-10-2012, 15:55
elizka's Avatar
elizka elizka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Polska
Posty: 11 514
Domyślnie

Kochani,

zamieszczam zawiadomienie Towarzystwa J-elita,
skierowane do członków tegoż i do wszystkich cierpiących
na schorzenia jelitowe.Wiem na pewno,ze w naszym klubie Senior Cafe są tacy chorzy.

"Szanowni Państwo,

już za 3 tygodnie rozpoczniemy piąty, coroczny cykl Dni Edukacji o Nieswoistych Zapaleniach Jelita, które w tym roku odbędą się aż w sześciu miastach:

17.11.2012 Katowice

24.11.2012 Zamość

01.12.2012 Kraków

08.12.2012 Warszawa

15.12.2012 Łódź

12.01.2013 Kielce

Ponadto planujemy spotkanie w Trójmieście i w Olsztynie.

Udział w Dniach Edukacji umożliwi Państwu lepsze poznanie problemów, jakie Państwa mogą dotykać, a które łączą się z chorobami zapalnymi jelit. Mamy nadzieję, że prezentowane wykłady pozwolą na lepsze zrozumienie choroby oraz podejmowanych działań w trakcie leczenia.

Wszystkie bieżące informacje dotyczące poszczególnych spotkań znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.j-elita.org.pl

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania zadane emailowo na adres biuro@j-elita.org.pl lub telefonicznie pod nr 695 197 144.



Zapraszamy!

Z wyrazami szacunku,

Zarząd Główny Towarzystwa J-elita"



Z pozdrowieniami
elizka - członek tego towarzystwa.Tam moi najbliżsi otrzymali ogromne wsparcie duchowe,profesjonalne ,a także ja zrozumiałam jak ważna jest bratnie zmaganie o zdrowie.

Warto przyjść i spotkać się z osobami,które leczą się od dawna , mają bogate doświadczenia w walce o zdrowie własne i innych cierpiących.

Ostatnio edytowane przez elizka : 28-10-2012 o 16:22.
Odpowiedź z Cytowaniem