Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3170  
Nieprzeczytane 28-12-2013, 18:48
Ryszard2's Avatar
Ryszard2 Ryszard2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Łódź
Posty: 2 661
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kolczyk2051
Witam ! Dostałam skierowanie do Ustronia do sanatorium Równica od 25 stycznia. Czy ktoś z W-wy wybiera się w tym terminie? Mam dylemat - dostałam na pulmonologię nie wiem dlaczego ,powinnam dostać reumatologię. No i chciałabym aby mąż mógł też pojechać , pojezdziłby na nartach ale noclegi w Równicy szalenie drogie. Może ktoś zna jakąś prywatną kwaterę niedrogo i najlepiej niedaleko Równicy? Pozdrawiam

Witam.
Równica,- to głównie reumatologia i schorzenia narządów ruchu. Dostałaś miejsce z pulmonologii (widocznie mieli wolne miejsce) ale na miejscu na pewno dostaniesz zabiegi na swoje schorzenie. W bliskim otoczeniu Równicy, tuż nad Wisłą są domy i wille, których właściciele wynajmują pokoje. Moja żona była 3 lata temu w Równicy, a ja wynajmowałem pokój w willi obok. Wtedy płaciłem za pokój 25 złotych. Miałem do dyspozycji radio, telewizor,lodówkę i aneks kuchenny. Obok był bar, w którym można było coś tanio zjeść. Szukałem adresu tej willi, ale niestety, chyba robiąc świąteczne porządki został on wyrzucony. Sądzę, że bez specjalnego problemu mąż znajdzie blisko Równicy kwaterę, gdyż kwater do wyboru było sporo. Myślę, że z pobytu w Równicy będziesz zadowolona.
Powodzenia.

[/IMG]

Jeżeli dobrze pamiętam, kwaterę miałem na ulicy Szpitalnej. Zaczyna się ona od mostu przez Wisłę i leży wzdłuż z rzeki. Były to najbliższe kwatery od Równicy.
__________________
Ryszard

Ostatnio edytowane przez Ryszard2 : 29-12-2013 o 08:42.
Odpowiedź z Cytowaniem