Wyświetl Pojedyńczy Post
  #43  
Nieprzeczytane 14-06-2010, 17:49
Jolcik's Avatar
Jolcik Jolcik jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: dolnośląskie
Posty: 3 782
Domyślnie

Zimą jest pani od pierwszych godzin swojego .życia do jego końca. Nie ma to nic wspólnego z kolorem jej włosów ani oczu ..chodzi o pigment skory.Jeśli ma zabarwienie żółte ,to będzie jesień -pastelowe ciepłe odcienie, lub wiosna cieple ale nasycone kolory.Jeśli skóra ma zabarwienie różowe to będzie zima-zimne zdecydowane kolory ,lub lato-zimne ,ale przypudrowane kolory.Kobiety instynktownie wyczuwają w czym jest im dobrze, nie znając tego klucza,ale dobrze jest poznać tę tajemnicę,uchroni to przed nietrafionymi zakupami,ekspedientki często wprowadzają w błąd.Można pozwolić sobie na odstępstwo w kolorze nie z naszej grupy,ale tylko dla części sylwetki oddalonej od twarzy np. spodnie lub spódniczka,góra bezwzględnie musi być nasza.Drogie koleżanki ,spróbujcie same odszukać swoją grupę.Jeżeli jest wam dobrze w biżuterii srebrnej a nie złotej, to z pewnością jesteście zimą lub latem ,jeśli nosicie Złotą biżuterię bo srebrna nie pasuje do waszej cery, to jesteście jesienią lub wiosną.To krótka ale podstawowa rada To bardzo obszerny temat,chętnie pomogłabym każdemu indywidualnie ,ale trzeba to zrobić osobiście.Mnie dobra stylistka testowała 30 lat temu 4 godziny i nie mogła zdecydować czy wiosna,czy lato,dopiero gdy zawiązała mi włosy białą chustą ,okazało się ,ze lato, tylko farbowałam włosy kolorem dla wiosny i to zakłócało test. Wiosną jest moja starsza,elegancka siostra,na której chciałam się wzorować i to był błąd, bo to w czym jej było dobrze,dla mnie było fatalne,w efekcie80% mojej garderoby było do usunięcia a ja już takiego błędu nie popełniłam i sama zaczęłam zgłębiać te dziedzinę
Odpowiedź z Cytowaniem