Wyświetl Pojedyńczy Post
  #15  
Nieprzeczytane 12-06-2012, 17:32
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Cytat:
Napisał amiii
Nagroda! Wsiadając miałam wrażenie ,że to ciuchcia podobna do tej kursującej między Piotrkowem a Sulejowem kiedyś!
Deja vu przeżywam, jak bony dydy!

Nie mogę znaleźć wpisu Stana Uszatego na temat ciuchci do Wawra, znalazłam tylko kilka postów, a oczy mnie bolą
Cytat:
Uuuu coś kiepściutko ten osobowy jedzie ani chybi przehandlowaliście pociąg na drezynę.Rozumiem nie potępiam w końcu kryzys na świecie a drezyna tańsza w eksploatacji.WArs pusty nic do picia jakieś nalewki z piwnicy wyciągnięte. Nic ino mizeria wygląda z pociągu. Ale jednak żal tych niegdysiejszych balów w pociągu.(...) ty mi oczu nie mydlij na Dworcu Centralnym tez reklamy wiszą pięknościowe a za nimi co najwyżej pociąg podmiejski do Wawra.(...)
Towarzystwo zacne w tej drezynie ale sprzęt taki jakiś raczej na głeboki kryzys.
Na wszelki wypadek wysiadam dopóki nic w tej drezynie się nie urwało.Ahoj załogo(...)Serdecznie pozdrawiam pasażerów drezyny podmiejskiej.Posiedziałbym trochę ale przy tej pogodzie macie straszny cug na pokładzie .Nie zafundowaliście chytrusy sobie obsługi? nie ma kto nawet tych okien poprawić.
Chyba wystarczy? Jeszcze były wpisy na temat alkoholizmu niektórych pasażerek...

Teraz wiecie, w jakie towarzystwo wpadłyście?


Kurczę, muszę do szafki
Odpowiedź z Cytowaniem