Wyświetl Pojedyńczy Post
  #113586  
Nieprzeczytane 16-09-2018, 15:22
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Polu!
Mądrych doradców jest na tony. Co rusz to jakiś politlog, socjolog i inny polityk udziela mądrych rad.
A dziś rzecz sprowadza się nie do teoretyzowania 'na temat" a wlasnoręcznej odpowiedzi na pytanie czy chcesz dalszych rządów KACZYŃSKIEGO czy NIE.

A wracając do Schetyny to możesz go nie lubić i się krzywić na niego, ale na dziś innego wodza PO nie ma i do wyborów nie będzie. ...
Nie wiem, czy aż tak dużo, ale odnoszę wrażenie, że wokół Grzecha ich nie ma. A może ich po prostu nie słucha przekonany o swojej politycznej nieomylności.
Jeśli chce się pokonać przeciwnika, trzeba mieć odpowiednie do tego narzędzia, a ja ich w opozycji nie widzę.

Nie chodzi o Twoje, czy moje poglądy, bo na pewno kaczyzm nam nie odpowiada.
O nasze poparcie opozycja zabiegać nie musi, ale co z resztą elektoratu?
Bieganiem od studia do studia i kłótniami z pisowcami wyborów się nie wygra.
Grzech powinien o tym wiedzieć i powinien zmienić taktykę, a tego nie robi. Dlaczego?

Ani Ty, ani ja nie mamy wpływu na to, kto jest "wodzem" opozycji, ale nie wierzę, że wśród nich nie ma kogoś, kto zmieniłby taktykę na skuteczniejszą.
A jeśli takiego nie ma, to znaczy, że opozycja będzie nią nie tylko 8 lat, ale pewno dłużej i nie brzmi to optymistycznie..
Odpowiedź z Cytowaniem