Wyświetl Pojedyńczy Post
  #107442  
Nieprzeczytane 20-04-2018, 22:18
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

Nic dziwnego, że na upośledzone dzieci nie ma żadnej kasy, kasa jest dla kiełbasy wyborczej PiS ale czy ktoś przypuszczał, że zadłużenie państwa z 1 biliona wzrosło do 6 bilionów???? Nie dziwię się, że sami swoi intensywnie doją, bo za chwile będzie komornik.

"No i stało się, o takie dane upomniała się w końcu Unia Europejska. W związku z tym przed GUS-em stanął przykry obowiązek przeprowadzenia stosownych obliczeń. Szacunkowe dane dotyczące wartości uprawnień emerytalno-rentowych podano do wiadomości w piątek. Zgodnie z nimi państwo będzie musiało wypłacić składki wszystkim, którzy weszli do systemu emerytalnego, po korekcie o składki, jakie jeszcze wniosą.

Tak złych danych chyba nikt się nie spodziewał. Okazuje się, że na koniec 2015 r. wartość uprawnień wyniosła blisko 5 bln złotych. Słowem wyjaśnienia można dodać, że tyle wynosi prawie trzyletnia praca polskiej gospodarki. Dokładna wartość zadłużenia to 276 proc. naszego rocznego PKB."
http://innpoland.pl/142873,prawdziwe...-5-bln-zlotych

Poprawiam miliardy na biliony, chociaż wiem, że moja pomyłka wywołała szalona radość to jednak postanowiłam ja poprawić z szacunku dla czytających ze zrozumieniem.

Ostatnio edytowane przez maja59. : 22-04-2018 o 17:02.
Odpowiedź z Cytowaniem