Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2970  
Nieprzeczytane 11-04-2018, 22:09
Mania48's Avatar
Mania48 Mania48 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Miasto: Toruń
Posty: 812
Domyślnie

Viki ja juz na balkonie malo co sadze tylko takie sezonowce jak bratki bo jak wyjazd to potem problem z podlewaniem a jak mi padną takie sezonowe to mi nie żal .Ja miałam tez winobluszcz piecioklapowy i bluszcz pospolity ale jakos mi nie pasowały .No a teraz to na balkonie stoją doniczki , doniczeczki co pojadą na ogrod a trzeba przeczekac przymrozki.
Cha-ga u nas jest prawo ze jak robisz ognisko w celu usmazenia kiełbasy to mozna zapalić wiec przez pół sezonu zbieram grubsze gałązki i suszę a potem jesienią jest kiełbaska na patykach a cienkie gałęzie z liscmi to sekatorem na drobno tnę i wkładam do workow plastikowych a po roku mozna rozsypac po rabatach, zimowe gałęzie to tez zbieram i susze i tez w marcu robimy ognisko z kiełbaską .Taka metoda na likwidację odpadow bo tez jest problem z wywozem .A pozatym to mam kilka kompostownikow i wszystko inne z ogrodu zbieram do nich a i domowe odpady zielone tam lądują.
Juz troche podgoniłam roboty ogrodowe a wszystko tak pieknie teraz ruszyło z kwitnieniem ze az nie chce sie wychodzic do domu .
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem