Wyświetl Pojedyńczy Post
  #10  
Nieprzeczytane 12-06-2010, 19:38
Jolcik's Avatar
Jolcik Jolcik jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: dolnośląskie
Posty: 3 782
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Moje koleżanki ubierają się ładnie.
Nie wiem w czym problem. Jest tyle sklepów z dobrą odzieżą.
Nie daj Bóg - sieciówki.
Chińska tandeta. Choć wszystko zależy od środków.

Panie na tym filmie, miały paskudne makijaże, poza jedną w kapelusiku typu 'dżokejka'.
I to jedyny typ kapelusza, który nie dodaje na starcie 10 lat.
Make up, no make up.
Uważam to za żelazną zasadę, choć oczywiście nie jestem arbitrem, bo i skądże.

Jeśli chodzi o moją szafę, nie ma tam rzeczy których nie mogłaby założyć trzydziestolatka....w moim rozmiarze obecnym. I nie uprawiająca clubbingu....bo to jednak inne zasady ubioru obowiązuja.

ps. obecnie z Deni Cler przerzuciłam się na Solar i Monnarii, choć i one szyją w Azji.
Ale pod ścisłym nadzorem.
W zasadzie mogłabym być reklamą tych firm + Bagattu.
Po przeczytaniu Twojej wypowiedzi na temat estetycznego wyglądu starszych pań ,wnioskuję, że masz nienaganną figurę skoro możesz korzystać z gotowych propozycji.Ponieważ zajmuję się ubieraniem bardzo wymagających pań, wiem że pomimo możliwości finansowych nie każda może dobrać nawet w najdroższych firmach coś ,w czym czułaby się dobrze.Patrząc na niektóre gwiazdy ubierane przez uznanych stylistów, czasami ręce załamuję jak można nieodpowiednim strojem popsuć wizerunek. Panie ,którym ja szyję kreacje,zawsze wyglądają tak ,ze zwracają uwagę otoczenia.W to co robię wkładam dużo serca,cierpliwości,a przede wszystkim dokładnie analizuje sylwetkę.Przeciętna Polka ,szczególnie w wieku emerytalnym nie przywiązuje wagi do perfekcyjnego wyglądu ,a ponieważ stać ją tylko na ubieranie się w sieciówkach adresowanych do młodych kobiet, nie ma możliwości, by dobrze wyglądać.
Odpowiedź z Cytowaniem