Wyświetl Pojedyńczy Post
  #17  
Nieprzeczytane 12-06-2010, 23:44
Jolcik's Avatar
Jolcik Jolcik jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: dolnośląskie
Posty: 3 782
Domyślnie

Malwinko. z kilku zdjęć mogę wywnioskować ,ze jesteś Babka dopuszczającą rozmach w ubiorze ,ale i tu powinnaś wiedzieć o kilku zasadach.Twoja mocniejsza strona ,to góra z dołem jest chyba trochę gorzej. Wysoko zabudowane bluzki w Twoim wypadku dodatkowo skracają szyję. Możesz pozwolić sobie na dekolty z biżuterią,puszysty dodatek na wzorze z panterki ,to zbędny dodatek.Czasami mniej oznacza lepiej.Brak talii osy można oszukać poszerzając dół, ale nie widać Twojej całej sylwetki ,więc nie doradzę szczegółowo.Wiem, że przyzwyczajenia są silniejsze od pewnych obowiązujących zasad ,ale jeśli mi uwierzysz i otoczenie to zauważy ,zmienisz Swój wizerunek. Pomimo wyrazistych rysów twarzy, w ubiorze obowiązywać Cię powinien styl romantyczny,to znaczy miękkie okrągłe cięcia ,lekkie powiewne materiały w soczystych zimnych kolorach.Z rodzajem makijażu też powinnaś udać się do dobrej wizażystki.Tajemnicą elegancji jest to, by żaden element wyglądu nie zdominował całości .Dotyczy to ubioru ,makijażu, fryzury, butów,biżuterii i kolorów.To sztuka umieć nad tym wszystkim zapanować ,by przede wszystkim zachować własną osobowość i nie czuć się przebraną, ale ubraną.Otoczenie ma Cię postrzegać,że idzie fajna babka,a nie fajnie ubrana babka.Moje spostrzeżenia nie traktuj jako krytykę,ale radę,którą wykorzystaj z dobrym dla Ciebie efektem.Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem