Wyświetl Pojedyńczy Post
  #16625  
Nieprzeczytane 23-03-2019, 09:29
ramzes101's Avatar
ramzes101 ramzes101 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: łódzkie
Posty: 2 568
Domyślnie

Witam panie wiosennym rankiem. Aż mi żal, że nie mogę chodzić, ale operację wstawienia inplanta mam zaklepaną na 30 maja, myślę, że po rehabilitacji będę jeszcze mógł pohasać, chyba żebym wcześniej kopnął w kalendarz ze starości - 75 lat i sproszkowany leżałbym obok swojej Haliny.
Jadziu, dziwi mnie zachwanie małego Stasia, wydaje mi się, że on po prostu wykorzystuje władzę nad wami. No, ale podobno wnuka kocha się bardziej niż włsne dzieci.Nie wiem jak to jest z tymi biodrami, ale logiczne jest, że większe obciążenie to większe ryzyko. Dobrze byłoby, Jadziu, żeby mąż zrobił rentgena prywatnie, to niewiele kosztuje, a uzyskałby informacje co z tymi biodrami.
Ulka, gdzie byłaś jak ciebie nie było? Już myślałem, że małżonek wymienił cię na nowszy model a ty siedzisz i płaczesz.
Grażyno, możesz powiedzieć, co jest mężowi?Jak pokazałaś zdjęcie, to on chłop jak dąb a ty taka przylepiona do niego kruszynka.
Eniu, przed czym ty uciekasz? Skąd ta twoja nadaktywność?Ja przeżyłem śmierć żony półtora roku temu i zostałem sam jak palec. Syn, 51 lat ma przecież swoje życie i swoje sprawy, a wnuków nie mam.
Dziś ładna pogoda, pewno ludzie wylegną przed obiadem, bo nareszcie widać wiosnę.
Pozdrowienia J.
__________________
JanuszJanuszJanusz
Odpowiedź z Cytowaniem