Wątek: Brak babci...
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1  
Nieprzeczytane 27-06-2012, 11:12
Myszka35 Myszka35 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2012
Miasto: Radom
Posty: 3
Domyślnie Brak babci...


Witam serdecznie wszystkie Seniorki i Seniorów.

Nie chciałam zakładać wątku typu "adoptuje babcię" bo nieładnie to wygląda i może kojarzyć się niestosownie.

Jestem 36 kobietą, mamą 4 dzieci , nie mam rodziców ( nie żyją), wychowywała mnie babcia która 4 lata temu odeszła ( miała 78 lat) dlatego mam wielki szacunek dla osób starszych.Wiem co to znaczy "starość" jaka ona by nie była.

Bardzo mi jej brakuje...ale także brakuje mi babci dla moich dzieci.Wiem ile dla mnie znaczyła mądrość i doświadczenie życiowe mojej babci, ile mądrych słów mi przekazała do których dopiero teraz dojrzałam...była mi osobą najbliższą uczącą mnie życia....ja jako matka nie potrafię dać moim dzieciom własnie tego "doświadczenia" i spokoju ducha.

Nie szukam babci czy dziadka w celach materialnych czy mieszkaniowych bo to wszystko mam...po prostu potrzebuje rozmów z kimś patrzącym na świat inaczej niż ja. Potrzebuję dziadków dla moich dzieci którym ich brakuje.

Oczywiście jeśli komuś mogę pomóc jakoś to chętnie się podzielę swoim czasem.Mieszkam poza radomiem wiec chętnie też ugoszczę u siebie w zamian za "babciną pomoc"

Pozdrawiam serdecznie.