Wyświetl Pojedyńczy Post
  #5  
Nieprzeczytane 10-03-2007, 14:49
Ditta's Avatar
Ditta Ditta jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Kraków
Posty: 37
Domyślnie

Do "jolity"
Nic o mnie nie wiesz więc na jakiej podstawie mnie osadzasz ze się chwalę?
Daleka jestem od jakiegokolwiek chwalenia się. Waze przez całe życie stanowczo za mało mimo usilnych prób zwiększenia wagi ( przy wzroście 158 waze obecnie 48 kg, jak miałam 13 lat wazyłam 45)- a uwielbiałam obzerac sie ciastkami, czekolada, kluchami, pierogami, kotletami itp.
Tak niska waga powoduje uczucie osłabienia przez całe zycie oraz uczucie głodu po najmniejszym wysiłku, wiec musze jesc kilka razy dziennie.Nie mówię juz o ciuchach ktore zawsze w sklepach były za wielkie, ani o problemach w pracy kiedy brano mnie z tego powodu za znacznie młodsza ( oprócz niskiej wagi mam jeszcze niski wzrost)i nie liczono sie z moim zdaniem na naradach i zebraniach na ktorych uczesniczyłam( byłam inzynierem i robiłam projekty, pozniej byłam samodzielną księgową )
Badania nic szczególnego nie wykazały pomimo ze wielokrotnie mnie diagnozowano nawet na Klinice UJ -czuje sie w zasadzie niezdiagnozowana i dalej chce przytyc z 4-5 kg conajmniej. Ale waga stoi jak zaczarowana.Nawet po dwoch porodach wracałam niestety zawsze do tej stałej niskiej wagi jakbym miała jakis "wagoregulator" w srodku.I musze sie do tego dostosowac.To wcale nie jest wesołe.
Odpowiedź z Cytowaniem