Wyświetl Pojedyńczy Post
  #18  
Nieprzeczytane 09-06-2007, 19:37
green's Avatar
green green jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: naturalne ostoje Polski
Posty: 506
Domyślnie

Jeżeli są osoby zainteresowane wypadem na przepiękną Suwalszczyznę...to jestem w stanie zaoferować małe przytulne mieszkanko do własnej dyspozycji na okres od kilku do kilkunastu dni. Jest to mieszkanko ok 30m2 z pełnym wyposażeniem (do spania wersalka+ rozkładane łóżko) w bloku seniora nad małym stawikiem Osiedla Północ. Wypadam na dzienne wyjazdy rowerowe nad Wigry, czy też do Smolnik, Jeleniewa w Suwalskim Parku Krajobrazowym. Same Suwałki są godne polecenia z Czarną Hańczą. Mój telefon 0603 744976, moja poczta naturland@neostrada.pl. Słonecznie pozdrawiam H.T.
Ps. tą ofertę składam jedynie forumowiczom i ich przyjaciołom. Możemy założyć 2 etapy. I.- przyjazd do Białegostoku, zwiedzanie miasta i okolic (Supraśl, Choroszcz, Tykocin, Goniądz), II.- wyjazd do Suwałk jako bazy wypadowej na jednodniowe wycieczki rowerowe wokół przepięknych stron wyżej wymienionych.
To jest właśnie zdjęcie domu seniora w Suwałkach,tu mieści się to małe mieszkanko z którego dokonuję jednodniowe wypady rowerowy, do przepięknych, bajkowych miejsc (między innymi gdzie kręcono film "Pan Tadeusz" z Bachledówną-Curuś), i na Polską Litwę.
__________________
Słoneczne pozdrowienia z naturlandii H.T.

Ostatnio edytowane przez green : 11-06-2007 o 13:07.
Odpowiedź z Cytowaniem