Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1  
Nieprzeczytane 28-01-2007, 16:41
Akademia Akademia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Posty: 6
Uśmiech Akademia Seniora


Witam wszystkich.Zdecydowałem się do Państwa napisac aby prosić o opinię. nie interesuje mnie reklama więc nie będę pisał o mieście ale interesuje mnie sama opinia o pomyśle.. A mianowicie przygladajac się emerytom i rencistom, ich frustracji, ambiwalencji (młodość ducha a obiegowa opinia oseniorach) chciałem mocno istanowczo powiedzieć DOŚĆ...
Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja niebywale potrzebna i chylę czoła..natomiast w moim miescie, seniorzy musza czekać niejednokrotnie kilka lat aby z usług UTW móc skorzystać...to niesamowite, nieuczciwe i przykre.. Otworzyłem więc podobną placówkę i chce aby wszyscy chętni mogli spedzic czas poza domem.. niestety nie mam dotacji ani sponsorów, wiec robimy to wlasnym sumptem..koszt kursu np to niecale 40 zł - wiec uwazam,że jest to dość niska cena i dająca mozliwości wszystkim seniorom.. ale tyle o mnie.. bardzo prosze o opinie co powinno znaleźć sie na zajeciacj Akademii.. mamy kursy komputerowe,jezykowe,taniec, gimnastyka, kręgle, warsztaty literackie.palnujemy wycieczki, wyjazdy, sekcje historyczna... chciałbym wyklady dla seniorów i negocjuję z uniwersytetem - sale iwykladowcow.. darmowych oczywiscie , bo nie ma u nas zadnych wpisowych a za wyklady nie pozwole aby płacic..
moje pytanie jak jeszcze organizowac czas seniorom - co Państwo widzielibyście w ramach takich zajęć, jak ściągnąć kogoś, kto mogłby zasponsorować seniorom ciekawe zajęcia i spotkania. myślę nad planem wyjazdów - jak Państwo sądzą - dokąd możemy jechać, co obejrzeć, jak sie bawic...
realizuję pewną misję, swoją misję i chciałbymaby aby grupa starszych ludzi - wszyscy, ktorzy chcą - za niewielkie pieniadze a najchętniej za darmo mogli sie realizować, spedzac czas - jednymslowem dalej aktywnie życ..
Dlatego zwracam sie do Pańśtwa i proszę o opinie,pomysły i sugestie... za wszystkie nawet krytyczne będę wdzięczny.

pozdrawiam gorąco.
Radek
Odpowiedź z Cytowaniem