Wątek: damskie torebki
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #15  
Nieprzeczytane 24-04-2007, 17:11
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Torebka-

to mój podręczny magazyn rzeczy niezbędnych, w związku z tym musi mieć określone parametry. Moda, czyli taśmowa produkcja, bardzo mi tu przeszkadza, ale cóż, szukam zwykle długo, czasem muszę czekać na zmianę tzw. trendów. Koniecznie na długim pasku, naramienna, wtedy ręce mam wolne jak ptak skrzydła, z mnóstwem zakamarków, kieszonek(w celu uporządkowania zawartości) zamykanych na zamki błyskawiczne (rzepy hałasują), sportowy fason, ale oryginalny i broń Boże siermiężny; materiał: preferuję skórę, miękką, kolory: zależne od reszty garderoby, sprawdza się brąz, czerń i jasny ciepły popiel (złamany kością słoniową - wtedy jest ciepły). Wykluczam wszelkie ozdoby, naszywki, cekiny i co tam jeszcze producentowi przyjdzie do głowy. Idę zupełnie pod prąd a swoimi oczekiwaniami wprawiam w osłupienie sprzedających. Tak już mam, że oczekuję czegoś, czego przeważnie nikt nie wymyślił. Wieczorem, na oficjalne spotkania - klasyczna kopertówka i tu zaczynają się schody - w toto nic nie chce się zmieścić, a pilnować trzeba.
Odpowiedź z Cytowaniem