Wyświetl Pojedyńczy Post
  #29  
Nieprzeczytane 31-03-2015, 16:00
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Widać po datach wklejonych zrzutów, że w tamtym czasie i trwało to przez rok... malowałam.
Ostatni zrzut to grudzień, w tym momencie, szukałam sposobu na malowanie, podobne do akwareli. Byłam bardzo zadowolona z tego kwiata, który miał miejsca przezroczyste, podobne do akwareli. Ale to ciągle nie był styl akwareli. I od razu napiszę... nigdy do takiej perfekcji nie doszłam, żeby malować podobnie do akwareli.

Ale kilka dni przed tym kwiatem, zabrałam się za malowanie na podstawie zdjęcia obrazu, widoku miasteczka położonego na stoku. Bardzo mi się to podobało... i zabrało mi niezmiernie dużo czasu. Nie spodziewałam się że będzie to takie żmudne.
Zaczęłam koło 5.12.2013.
Po kilku dniach wkleiłam takie zrzuty. To były początki.









Wyslany: 12 Grudzien 13, 05:11

Tak wygląda wykańczanie powstałego obrazka, widzicie różnice, bo pracuję na bardzo powiekszonym obrazku, i dopiero na koniec, otwieram dwa obok siebie, i teraz, pobieram kolor z orginału, i wykańczam mój. Dodaje kolor tam gdzie nie dodałam wcześniej, mieszam kolory, staram sie nadać temu jakaś formę. To bardzo trudny i drobiazgowy obrazek, a najgorsze jest to, że muszę wykańczać pędzlem 2 pikselowym, i prawie tego na takiej wielkości obrazka nie widzę!




I tak wyglądał już skończony. Robiłam inne rzeczy, próbowałam na różne sposoby ale już więcej nie namalowałam takiego drobiazgowego obrazka. Może kiedyś... bo teraz mam ogromny ekran. Ale na razie poznaję inny program i komputer... nie mam czasu na malowanie.

__________________

Ostatnio edytowane przez Iluzja : 31-03-2015 o 16:06.
Odpowiedź z Cytowaniem