Wyświetl Pojedyńczy Post
  #41  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 20:37
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 802
Domyślnie

DZIEŃ DOBRY . - WITAM SERDECZNIE - WSZYSTKIE PSZCZÓŁKI ,
GUCIÓW I CAŁE - " MIODOWO " .

Dzień dobry. U mnie jest bardzo ponury dzień i co chwilę pada deszcz przy tym na dworze jest zimno szaro , buro i ponuro.
Wyszłam na Balkon postałam trochę by zaczerpnąć z dworu powietrza , ale zaraz weszłam do mieszkanie bo zimno. Ja cały czas walczę z wirusem grypy, mam opryszczkę na wardze, bolą mnie mięśnia i ogólnie jestem bardzo słaba. Przy takim wilgotnym powietrzu ciężko mi się oddycha.
oma ♥ - Z samego rana nas wszystkich już pozdrowiła, przygotowała kanapeczki na śniadanko, pyszne soczki, wszystkie Pszczółki i Gucia już nie będą głodne i jeszcze pobiegła do sklepu .po warzywka na sałatkę. Ja nie mogę jeść nie mam wcale apetytu.
Kalina ♥ - zrobiła kawkę poczęstowałam się była bardzo smaczna.
Wodniczka ♥- już po obiedzie idzie do Klubu Seniora, a potem na pobranie krwi na INR. Pomyślnych wyników INR-u życzę.
Ja też mam skierowanie na te badania INR i muszę je zrobić , ale najpierw muszę dojść do dobrego zdrowia. Przy takiej pogodzie tylko siedzieć w domu i poczytać ciekawą książkę.
Pozdrawiam Was wszystkie Pszczółki i Guciów, życzę szczęśliwego, udanego wtorku , miłego klikania przy komputerku.







♥ == 16.02.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 843
Odpowiedź z Cytowaniem