Wyświetl Pojedyńczy Post
  #18  
Nieprzeczytane 11-12-2008, 15:13
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

Cytat:
Napisał lawenda
I to wszystko co macie do powiedzenia miłe Panie? Marzenia piękna rzecz, ale marzeniami nie można żyć na codzień. Zejdźcie na ziemię.
Takie wnętrza mogą mieć ludzie, którzy albo mają kasę i to dużą, albo sami sa architektami wnętrz i z przyjaciółmi moga sobie zaprojektować bez kasy swoje gniazdka.
Ja mieszkam w BLOKU i jestem zwyczajną emerytką i mimo czasem napadów zmiany wystroju, to ZUS stawia mnie na nogi.
Mieszkamy tak jak mieszkamy jedni lepiej inni mniej ekskluzywnie, ale większa część meble ma z okresu wczesnego lub środkowego Gierka wystanego pod sklepami meblowymi albo po znajomości załatwione jak miał "chody"
Ale ja jestem taka zwyczajna i dlatego nie posiadam wyrobionego smaku estetyczno artystycznego


Lawendziu..moim zdaniem milosc do pieknych wnetrz i przedmiotow mozna miec w kazdej sytuacji zyciowej ...
Wszystko zalezy od charakteru .. a nie od miejsca w ktorym sie mieszka ani od kasy..
Dla mnie jest to wielka przyjemnosc.. a na praktyke raz mam warunki a raz nie.
Juz od dziecka lubilam bawic sie w urzadzanie domu, nawet jak to byla tylko altanka na dzialce rodzicow.. Taka sama byla moja mama i babcia..
Sa ludzie ktorzy uwielbiaja np. wszystko to co mechaniczne.. inni.. lubia chodzic po muzeach inni passionuja sie muzyka..
__________________
"Dobry malarz musi namalować dwie rzeczy: człowieka oraz istotę jego duszy."
Leonardo DaVinci
Odpowiedź z Cytowaniem