Wyświetl Pojedyńczy Post
  #24  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 18:43
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Ninko fajny obrazek. PhotoFiltre to świetny program z wieloma możliwościami.

Irenko wiem, że ty robiłaś też ten obrazek, teraz ja skorzystałam, bo jest tłumaczenie Joli8000 u Donny.
Z zaznaczeniem pływającym też coś robiłam, ale nie pamiętam. Trzeba częściej powtarzać materiał, bo się zapomina.
Kiedyś dyskutowałyśmy o filtrach Eye Candy, ja nie miałam Eye Candy 5 Texture, a ty miałaś na stałe. Do niego trzeba mieć kod, bo płatny. Można mieć też trial na miesiąc.
Nie wiem jak ty masz Irenko, ale czytałam u Dz.J. , że raczej nie powinno się dublować filtrów, tzn może być zainstalowany tylko jeden, a droga może być wskazana do niego w wielu programach. Jeżeli masz jeden, to tylko wina tej drogi w Preferencjach PSP.
Irenko ja wszystkie instalki /setup/ filtrów likwiduję, bo wychodzę z tego założenia że jak będzie potrzeba to zawsze można ściągnąć od początku. Tyle jest stron z filtrami. Zapisuję tylko kody.
Pamiętam, że starałam się o ten filtr, bo chciałam zrobić zwierzaczka wg przepisu Dz.J.
Jeszcze go tu wkleję w tym naszym nowym wątku. Dodałam mu tylko dywanik.
Fajne są te filtry Eye Candy 5, dwa są płatne: Texture i Impact. Nature chyba darmowy.

~~~~~~~~~~~~~~
__________________