Wyświetl Pojedyńczy Post
  #33  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 19:15
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Jak już sobie rozmawiamy o tematyce tego wątku to ja może tak od siebie coś dodam. Trochę może niech będzie więcej obrazków, a mniej tych technicznych spraw. Sporo osób jak tu wchodzi i patrzy na zrzuty z ekranu i dyskusje dwóch, trzech osób to niewiele z tego rozumie i drugi raz już nie zagląda. Mnie samą niby zainteresowaną tematem nużą całe strony zrzutów. I przepiękne prace giną w powodzi technicznych spraw. Początkujące w grafice osoby też są przerażone fachowymi nazwami i wpadają w kompleksy. Może zrobić jakiś nowy dział, w którym zainteresowane osoby będą sobie wymieniać doświadczenia. To moje zdanie. Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam.

Te moje słowa według Iluzji zakazywały jej wklejać obrazków i pisać jak je zrobiła.Informuję cię, że jak jeszcze będziesz pisała nieprawdę o Tar-nince to odpiszę. Jeśli nie to w spokojnie sobie twórz dzieła jakie chcesz i w ilości jakiej chcesz. Jestem może zbyt obcesowa wybacz, ale anielicą nie jestem. Przykro mi, że mój post wywołał taką twoją reakcję. Cierpiałaś okrutnie z powodu cenzury prac. Jakiej cenzury? Pytam. To była luźna propozycja uporządkowania wątku. Nie przypisuj sobie tez zasługi w wymyśleniu poradnika dla początkujących. Ty próbowałaś tłumaczyć zawsze to co ciebie aktualnie interesowało. I nie krytykuj ludzi, że korzystają z pomocy tutoriali wszak sama je wykorzystujesz. A nawet najmniej skomplikowana praca, ale mająca coś osobistego jest według mnie ciekawsza od każdego skopiowanego tuto. A dlatego, że ta praca jest indywidualna, tego co ją zrobił i tylko jego. Zauważ, że znani są wielcy malarze, a nie kopiści.