Wyświetl Pojedyńczy Post
  #5  
Nieprzeczytane 05-04-2016, 20:23
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

Cytat:
Zauważ, ze aborcja stała się sposobem zapobiegania ciązy
Widać że nie wiesz ile ten zabieg aborcyjny kosztuje i myślę że nie wynikają te wnioski z autopsji. Uchwalanie prawa powinno z czegoś wynikać a nie jest to sztuka dla sztuki. dwa opakowania po 20 tabletek. Cena to 70zł za opakowanie. (50mg + 0,2mg)... Witam, mam do sprzedania pozostale po kuracji tabletki wczesnoporonne. Mam dwa opakowania 20 tabletek. Sprzedam je za 250 zl.... To tabletki wczesno- poronne od których się zaczął szum w kościele rzymskokatolickim .Jak przeprowadzić kurację już nie piszę po seniorki to już nie interesuje.

Podajemy adresy klinik w Niemczech, Czechach oraz w Holandii. Wykonywane przez nich usługi są bezpieczniejsze i tańsze niż w Polsce.
Możesz również skorzystać z pomocy Women on Web www.womenonweb.org
Cena 250 -300 Euro w klinice o standarcie nie takim jak w ciemnogrodzie Polska.W zależności od kursu waluty przeliczyć można a na to ma wpływ ma Rząd który znalazł się u władzy przez pomyłkę ludzi młodych.

Obecna młodzież jest obyta z internetem i wie jak sformułować pytanie by uzyskać potrzebne dane. Każdy senior gdy wnuczka będzie w potrzebie jej pomoże bo 1500 zł za aborcję + koszty dojazdu jako prezent komunijny jest w stanie sfinansować. Też stwierdzenia że młodego człowieka nie stać na prezerwatywę jest to mit. https://www.youtube.com/watch?v=RGVMzbJBTbY Jak założyć prezerwatywe? wszystko w internecie znajdziecie .Nawet są informacje na temat zakupów większej partii ale zwracajcie uwagę na termin ważności może być to interesujący prezent dla wnuczka czy wnuczki dodając kulki gejszy. Sex to przyjemność by ewoluować natura o tym pomyślała .

Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 05-04-2016 o 20:30.
Odpowiedź z Cytowaniem