Wyświetl Pojedyńczy Post
  #20  
Nieprzeczytane 13-03-2008, 14:21
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie Siekierko

Cytat:
Napisał siekierka
Ponieważ z racji nękających mnie schorzeń mam ograniczoną zdolność samodzielnego poruszania się, korzystam z internetowych wydań prasy. Dziś znalazłem w niej taki passus:

...premier Tusk spotkał się następnego dnia(wizyty w USA) z 15 przedstawicielami lobby żydowskiego w Nowym Jorku. Przedmiotem rozmowy były oczywiście „odszkodowania” za mienie – uwaga uwaga! – przejęte przez „władze komunistyczne”!
No proszę! To już nie przez Niemców, ani nawet – przez „nazistów”, tylko – przez „władze komunistyczne”, czyli per saldo – przez Polskę. Trudno znaleźć lepsza ilustrację postępów delikatnego procesu zdejmowania z Niemiec odpowiedzialności za zbrodnie II wojny światowej i przerzucania jej na Polskę....

A ja w swojej naiwności myślałem, że co komuniści ukradli to im sie zabierze i ewentualnie to możnaby przeznaczyć na odszkodowania dla okradzionych.

Komunisci??? Czyli KTO??
Cos ci KOMUNISCI sa nieuchwytni.. tak jak teraz terorysci...
W takim razie ja tez chce zwrotu tego co ukradli moim dziadkom i rodzicom.. Acha.. i chce zadoscuczynienia za wszystkie krzywdy ... ktorych moja rodzina doznala w czasie miedzywojennym, wojennym i powojennym.
Zaplata oczywiscie ma byc pomnozona przez procent jaki sie nalezy przez te wszystkie lata w ktorych oni trzymali NASZE PIENIADZE..
Dlaczego my Polacy nie zalozymy Lobby ktore bedzie sie domagac zadoscuczynienia naszych krzywd??
UCZMY SIE Od naszych starszych braci w wierze...!!!
Polacy Wszystkich Krajow, LACZMY SIE!!!!