Wyświetl Pojedyńczy Post
  #8551  
Nieprzeczytane 20-01-2019, 22:00
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 609
Domyślnie

Lilu jestem za rozdziałem Kościoła od państwa jak wielu teistów .Ustrój demokratyczny , którego jestem zwolennikiem to niezależna władza wykonawcza,ustawodawcza i sądownicza oraz rozdział kościoła od państwa.Popieram te partie które to mają w programie jako podstawa.

Wczorajszy pogrzeb Prezydenta Gdańska może widowisko zrobione przez kościół bo potrzebuje poprawić swój wizerunek w narodzie . Ale też dużo ludzi solidaryzowało się z przesłaniem w ostatnich dniach , skończenia wojny polsko-polskiej która prowadzi donikąd .Stąd tak masowy udział w tej smutnej uroczystości dla bliskich , przyjaciół , sympatyków Pawła Adamowicza , zwykłych ludzi.

Przeczytałem dzisiaj książkę naszej koleżanki z SC i zapisałem jej hasło czym się kierowała w swoim życiu : Bądź z ludźmi, pracuj z nimi dla dobra wspólnego. Nie czekaj na poklask ,rób to ,co sama uważasz za słuszne i sprawiedliwe. Nie poddawaj się w dążności do wyznaczonego celu"Paweł Adamowicz miał podobne podejście do życia stąd tak dużo ludzi go żegnało.

O hejcie już nieraz pisałem , podobnie jest z politykami zapraszanymi do TV by nas zdenerwować co powiedzą na wizji.Media kierują się innymi racjami bo ważna dla nich jest oglądalność bo tego wymagają reklamodawcy.Gdyby ich nie zapraszano sami by się wyautowali i byłbym święty spokój bo żaden z tych cwaniaczków nie wyda dużo na autoreklamę.Fora internetowe ,potrzeba konsekwencji w przestrzeganiu regulaminów .Jestem na forach zamkniętych i kto obraża innych wylatuje a jego IP jest na czarnej liście i jest spokój.

Lilu pisząc o komunii i filmowaniu tego przez TV to wszyscy ją przyjmowali bo promocja za darmo a wybory tuż tuż i należy jak najwięcej elektoratu złowić.Czy ty wierzysz że polityk się spowiada klęcząc w konfesjonale księdzu.??On się spowiada osobiście Przed Bogiem ,masy przed księdzem.
Lilu msza święta cały show ma stworzyć wieź między ludźmi , a pozostałe rzeczy które robi ksiądz to wymyślone po to by audytorium nie zasnęło.

Nie wiem nic o Wiśniewskim z Ich Troje ale wiem jaki teledysk ostatnio nagrał : Jaki Pan Taki Kram (Oficjalny teledysk) - [ Michał Wiśniewski & Andrzej Wawrzyniak ]
Dużo słów niecenzuralnych krytykowany przez PIS
Odpowiedź z Cytowaniem